Laura Ferreira Porto
Exclusief
Laura Ferreira Porto
Gisterenavond vond de officiële lancering plaats van 'Re-love', de nieuwe collectie van Cameleon, die enkel tweedehands stukken aanbiedt. "Het idee is om terug te keren naar slow fashion."
Cameleon is gestart met de verkoop van tweedehands producten. Op de lanceringsparty van 'Re-love' maakten we kennis met het pand en het kwartet achter het project. "Op basis van een studie naar de duurzaamheid van Cameleon realiseerden we ons dat het bedrijf 18.000 ton CO2 per jaar produceert, alleen al door onze aankopen van de collecties. Dat zit helemaal niet in ons DNA, want wij waren het eerste 100% groene gebouw in Europa", vertelt Karen Van Thillo, footwear & fashion buyer bij Cameleon. Dit leidde tot het idee om een tweedehands winkel te beginnen.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retailallianties: Slimme strategie of machtsmisbruik
Interview met Veerle De Witte (CEO van Standaard Boekhandel Group): “Een omnichannel klant geeft drie keer zoveel uit als een 100% online klant”
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?