Plus Interview Jean-Marc Cabay: “Retailers spelen een essentiële rol in de promotie van lokale producten”
Terre de fromages
Terre de fromages
Jean-Marc Cabay, afgevaardigd bestuurder en algemeen directeur van kaasmakerij Terre de fromages, komt uit een familie van landbouwers en is opgegroeid in het Land van Herve, een echte zuivelstreek. Hij zette aan het begin van de jaren 1990 zijn eerst stappen in het familiebedrijf en heeft intussen heel wat jaren in de kaasindustrie op de teller. Hij kent perfect de uitdagingen en ontwikkelingen in de sector en ook het belang van opwaardering van de lokale productie.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?