Gondola
Exclusief
Gondola
Voor de retail- en FMCG-sector zal 2025 een uitdagend jaar worden. Tijdens het recente Economic Expectations-event deelden experts hun inzichten over de economische vooruitzichten, consumententrends en marktontwikkelingen. Hun conclusie? 2025 wordt een jaar waarin economische onzekerheid en veranderend consumentengedrag retailers en merken dwingen om zich strategisch en wendbaar op te stellen. Een analyse van een leerrijke avond door Silvie Vanhout, managing partner bij Gondola Academy.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retailallianties: Slimme strategie of machtsmisbruik
Interview met Veerle De Witte (CEO van Standaard Boekhandel Group): “Een omnichannel klant geeft drie keer zoveel uit als een 100% online klant”
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?