Retail media 2025
Exclusief
Retail media 2025
The collision of content, zo luidde de ondertitel van het ondertussen derde Retail Media Congress van Gondola Academy op 16 oktober in BluePoint Antwerpen. Retailmedia zijn niet langer de geïsoleerde eendjes aan de rand van het water. Ze doen volop mee met de andere spelers in de mediavijver – en het samenspel versterkt de intensiteit van iedereen in die vijver.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retailallianties: Slimme strategie of machtsmisbruik
Interview met Veerle De Witte (CEO van Standaard Boekhandel Group): “Een omnichannel klant geeft drie keer zoveel uit als een 100% online klant”
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?