Kris Geeraert, die momenteel Algemeen Directeur is van Danone Nederland, wordt de nieuwe gedelegeerd bestuurder van Danone Benelux. Hij vervangt Albert Ragon, die nieuwe verantwoordelijkheden krijgt binnen de zuivelgroep.
Kris Geeraert was al directielid van Danone Benelux en heeft ervaring als Commercieel Directeur van Danone België. De komende weken zal hij de taken van Ragon overnemen.
Ragon verhuist na 6 jaar aan het hoofd van Danone België en later Benelux, naar de Board van Danone Dairy, waar hij Algemeen Directeur wordt van verschillende globale merken en VP Corporate Affairs van de Dairy Division. Hij wordt in het bijzonder Algemeen Internationaal Directeur van het merk Actimel.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retail van nul af opnieuw leren: hoe Rami Baitiéh Morrisons herlanceerde
300ste editie: "Gondola moet helpen om het heden te begrijpen en de toekomst vorm te geven"
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?