
-
Interview met Tom&Co en Maxi Zoo: dierenspeciaalzaken barsten van ambitie
-
Franchise: kwart franchisenemers in moeilijkheden
-
Dossiers: kaas, charcuterie, eindejaarsproducten, warme sauzen ...
Gondola Retail Report
Frisdrankenreus Coca-Cola zou aan een thuistapsysteem werken. Het bedrijf heeft daarvoor een samenwerkingsovereenkomst gesloten met Green Mountain Coffee Roasters, een bedrijf dat drankenapparaten verdeelt. Dat schrijft De Tijd.
Coca-Cola zou een belang van 10% nemen in Green Mountain, dat naast koffie ook drankapparaten voor thuis verkoopt. De deal zou een fikse strategiewijziging voor Coca-Cola betekenen. De frisdrankenproducent zou immers een thuistapsysteem op de markt willen brengen waar frisdranken van de Coca-Cola Company mee gemaakt kunnen worden.
De apparaten die bruisende dranken aankunnen worden ten vroegste eind september 2014 verwacht. Hiermee zou Coca-Cola de rechtstreekse concurrentie aangaan met SodaStream, momenteel marktleider in frisdrankmachines voor thuis.
Interview met Tom&Co en Maxi Zoo: dierenspeciaalzaken barsten van ambitie
Franchise: kwart franchisenemers in moeilijkheden
Dossiers: kaas, charcuterie, eindejaarsproducten, warme sauzen ...
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?