Plus Interview “De retail speelt een rol in de democratisering van gezonde of alternatieve producten”
Nicolas Guggenbühl
Exclusief
Nicolas Guggenbühl
De Week Zonder Vlees, die in oktober wordt georganiseeerd, vormt een belangrijk moment voor een aantal merken van plantaardige voeding, plantaardige vleesvervangers, peulvruchten, enzovoort. Het initiatief opent ook opnieuw het debat over de plaats van vlees en plantaardige voeding in onze eetgewoonten.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retailallianties: Slimme strategie of machtsmisbruik
Interview met Veerle De Witte (CEO van Standaard Boekhandel Group): “Een omnichannel klant geeft drie keer zoveel uit als een 100% online klant”
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?