Plus Interview Bram Thomas (Mitiska Reim): “De grootste uitdaging voor Shopping Cora-sites was een jonger publiek aantrekken”
NEW
Met een investering van meer dan 135 miljoen euro en een volledig vernieuwde huurdersmix wil Mitiska Reim van de Shopping Cora-sites opnieuw een van de sterkste retailbestemmingen van België maken. Tegen eind 2027 moet het bezoekersaantal stijgen van 22 naar 30 miljoen. “De grootste uitdaging was een jonger publiek aantrekken”, zegt managing director Bram Thomas.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?