De wet van vraag en aanbod, dat is waar het om draait in de wereld van de kleinhandel. De handelaar wil de klant naar zijn verkooppunt lokken, de consument wil bruikbare en op eenvoudige wijze toegankelijke informatie over de winkels waar hij denkt te zullen vinden wat hij zoekt. Bruggen bouwen is dus meer dan ooit nodig. Het nieuwe “Promo Pack”, ontwikkeld door Mobilosoft en de inlichtingendienst 1207 van Proximus, beantwoordt aan deze verwachtingen. Deze business solution heeft heel wat troeven: een breed bereik, pertinente antwoorden op de vragen van de consument dankzij geolocalisatie, een grote meerwaarde op gebied van marketing, en dat allemaal tegen heel voordelige voorwaarden. Waarom zou je het niet doen?
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retail van nul af opnieuw leren: hoe Rami Baitiéh Morrisons herlanceerde
300ste editie: "Gondola moet helpen om het heden te begrijpen en de toekomst vorm te geven"
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?