Intermarché schenkt gratis 30.000 mondmaskers aan verschillende Belgische ziekenhuizen. Die had de supermarktketen nog in stock na een eerdere crisis.
In barre tijden is het vrijgevigheid die ons allen rechthoud. Dat moet ook Intermarché gedacht hebben, want de supermarktketen heeft besloten om 30.000 mondmaskers te doneren aan verschillende ziekenhuizen in Vlaanderen en Wallonië. Op die manier wil de keten inspelen op de grote vraag van ziekenhuizen naar mondmaskers.
Intermarché had de stock nog liggen na een eerdere crisis die het griepvirus H1N1 had veroorzaakt. Volgens experts zijn de ongebruikte mondmaskers nog in perfecte staat en kunnen ze dus zonder problemen gebruikt worden door ziekenhuispersoneel.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?