Plus Kan ik de baas spreken? “Een serre is een onmiskenbare troef om groenten te kweken op het dak, en ook meer algemeen overal in België”

Catherine Linkens
Catherine Linkens
De Delhaize Boondael-winkel, in de Brusselse studentenwijk van Elsene, is anders dan de andere supermarkten in de hoofdstad. Al bijna acht jaar heeft deze winkel een stadsboerderij op het dak! De teelt is in handen van Vestaculture en Delhaize Boondael kan elk jaar iets meer dan twee ton producten die zijn geoogst op het dak in de rekken leggen. We gingen op bezoek bij de manager van deze atypische winkel, Anne Lefebvre, die na een periode op het hoofdkantoor van Delhaize en ook bij Mestdagh, sinds de eerste golf van franchisering in 2023 de leiding heeft in deze winkel.
Toen ze in 2011 als projectmanager op het hoofdkantoor van Delhaize werkte, had Anne Lefebvre zich allerminst kunnen voorstellen dat ze ooit haar eigen winkel zou runnen door in 2023 een van de franchises van de supermarktketen over te nemen: Delhaize Boondael. Een winkel waar ze in 2017 trouwens al manager was. De boerderij op het dak was toen nog in aanbouw.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Interview met Dietrich Heumann (COO bij TEDi): “Het volstaat niet om een discounter te zijn om succesvol te zijn”
Interview met Pascal Niclot (voorzitter bij APLSIA): “Stop de waanzinnige wedloop om steeds meer winkels te openen”
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?