Delhaize geeft aftrap van groots woon-winkelproject
- Delhaize start een groots woon-winkelproject in Antwerpen
- Naast de meest moderne Delhaize van het land, komen er 89 nieuwe wooneenheden
- Tegen begin 2025 zou het project klaar zijn
Exclusief
Delhaize is vandaag gestart met een groots woon-winkelproject aan de Delhaize Supermarkt Plantin. Het doel is om er 89 nieuwe wooneenheden en de meest moderne Delhaize van het land te bouwen. Tegen begin 2025 zou het project klaar moeten zijn.
Het bouwproject op de huidige site van Delhaize Supermarkt Plantin bestaat uit 2 fases. In een eerste stadium wordt een deel van de Delhaize dat niet toegankelijk is voor klanten afgebroken en wordt een ondergrondse parkeergarage, een deel van de nieuwe supermarkt en de appartementen langs de Rolwagenstraat gebouwd. Deze eerste fase heeft voornamelijk betrekking op de bestaande openluchtparking en de achterkant van de winkel en loopt tot eind 2022. Op dat moment verhuist de supermarkt naar het nieuwe gebouw. De tweede fase start begin 2023: Delhaize zal dan de supermarkt en de appartementen langs de Plantin-Moretuslei afbreken. Die maken plaats voor het tweede deel van de ondergrondse parking, het tweede deel van de supermarkt en de appartementen langs de Plantin-Moretuslei en Magdalenastraat.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retailallianties: Slimme strategie of machtsmisbruik
Interview met Veerle De Witte (CEO van Standaard Boekhandel Group): “Een omnichannel klant geeft drie keer zoveel uit als een 100% online klant”
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?