Plus Franchise Stef Nuyts: “Ik zag het voorbije jaar drie ervaren medewerksters vertrekken”
Spar Lambrechts
Exclusief
Spar Lambrechts
#1 2023 was een bewogen jaar voor zelfstandige supermarktuitbaters door de hogere energie-, loon- en grondstofkosten, het dalende volume en klanten die op hun centen letten. Maar hoe beleefden zelfstandigen zelf het voorbije jaar en wat verwachten ze van 2024? Ontdek het in onze dagelijkse serie. Starten doen met Stef Nuyts van Spar Lambrechts.
Volgend jaar krijgt één van de Kempense winkels van Spar-ondernemer Stef Nuyts een grondige make-over. Deels om te vernieuwen, deels om het personeelsprobleem aan te pakken, vertelt hij. “Het is echt moeilijk geworden om mensen te vinden.”
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retailallianties: Slimme strategie of machtsmisbruik
Interview met Veerle De Witte (CEO van Standaard Boekhandel Group): “Een omnichannel klant geeft drie keer zoveel uit als een 100% online klant”
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?