Goed nieuws voor shoppers die lange treinreizen naar Luik maken om te gaan winkelen bij Primark: de winkels in Gent en Brussel openen volgende maand de deuren!
De Primark in Gent komt op de hoek van de Langemunt en de Vrijdagsmarkt, pal in het centrum, en zal maar liefst 4500 m² groot zijn. In Brussel zal de Primark-vestiging op 10 december zijn deuren openen in de Nieuwstraat. De winkel komt in het pand waar een Forever 21-winkel was.
Primark is sinds vier jaar aanwezig in ons land met zijn winkel in Luik en staat bekend om zijn lage prijzen. De opening van de twee nieuwe Belgische winkels heeft een strategische timing. Ze zullen immers open zijn net voor de feestdagen.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retail van nul af opnieuw leren: hoe Rami Baitiéh Morrisons herlanceerde
300ste editie: "Gondola moet helpen om het heden te begrijpen en de toekomst vorm te geven"
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?