Sales & Nego Summit Nathalie Matterne (Carrefour): “Ik spreek liever van wederzijdse afhankelijkheid dan van een machtsverhouding”
ACTIE
Met het Sales & Nego Summit van 24 september in het vooruitzicht sprak Gondola met Nathalie Matterne, executive director merchandising van Carrefour België, over de nieuwe realiteit aan de onderhandelingstafel. Tijdens het Salon Carrefour vorige week, dat overigens een bezoekersrecord brak, bracht de keten zo'n 400 leveranciers fysiek samen om hen het plan te presenteren. Die visie deelt Nathalie Matterne ook op het Sales & Nego Summit, waar ze haar vijfde jaar bij Carrefour viert. Interview.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?