
iStock
Flash info
iStock
Krëfel heeft aangekondigd vier van zijn winkels in België te sluiten tegen eind 2025, volgens berichten in de Belgische media, die werden ingelicht door een werknemer van het bedrijf.
Naar verluidt heeft Krëfel de sluiting van vier van zijn winkels aangekondigd aan zijn werknemers tijdens een buitengewone vergadering van de ondernemingsraad. Het gaat om winkels in Wallonië (3) en Vlaanderen (1). Volgens berichten in de Belgische pers was de beslissing niet eenvoudig en gebaseerd op een analyse van de rentabiliteit van de verschillende vestigingen van het bedrijf. Het bedrijf heeft zich er volgens de media ook toe verbonden een oplossing te vinden voor het personeel, zodat zij in andere winkels kunnen worden ingezet. Krëfel heeft, net als de rest van de sector, te maken met hevige concurrentie. In oktober 2024kondigde het bedrijf aan dat het zijn activiteiten in de keukensector zou opgeven ten gunste van zijn activiteiten in huishoudelijke apparaten. Ook hier werden vraagtekens gezet bij de winstgevendheid en de complexe, sterk concurrerende omgeving.
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?