Gondola
Exclusief
Gondola
Intermarché België is sinds de overname van Mestdagh in volle groei, wat niet wil zeggen dat het merk, geconfronteerd met een integratieproces, vandaag winstgevend is. Het Franse moederbedrijf heeft de touwtjes in handen sinds het zijn schuldvordering heeft omgezet in aandelen van de Belgische dochteronderneming. Die macht zal het uitoefenen door een zwaargewicht uit de groep aan het hoofd van de dochteronderneming te benoemen.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retailallianties: Slimme strategie of machtsmisbruik
Interview met Veerle De Witte (CEO van Standaard Boekhandel Group): “Een omnichannel klant geeft drie keer zoveel uit als een 100% online klant”
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?