Laura Ferreira Porto
Exclusief
Laura Ferreira Porto
#④ Vanaf 24 februari kan u twee weken lang elke dag een verslag vinden van #euroshop2020. We gingen langs bij de talloze stands van een van de grootste salons gewijd aan innovatie in de retailsector, die elke drie jaar plaats vindt in Düsseldorf, Duitsland.
Hoewel de wandelgangen van EuroShop uitpuilen met talrijke futuristisch geïnspireerde technologische concepten, werd onze aandacht getrokken door een kleine stand die “een innovatieve manier heeft gevonden om aardappelen te verkopen”. Voor ons zien we de reproductie van een supermarktrayon met aardappelen die geschikt zijn voor zelfbediening. De aardappelen komen uit een recycleerbare kartonnen doos die zelf achter de schappen verstopt zit.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retailallianties: Slimme strategie of machtsmisbruik
Interview met Veerle De Witte (CEO van Standaard Boekhandel Group): “Een omnichannel klant geeft drie keer zoveel uit als een 100% online klant”
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?