
- Interview met Cédric Antoine, CEO van Medi-Market: “In 2025 schakelt Medi-Market een versnelling hoger”
- Duurzaamheid: Herbruikbare verpakkingen, een oplossing voor e-commerce?
- Dossiers: bakkerij, chocolade, koeken, snoep, functionele voeding ...
Chocoladegroep Baronie neemt chocoladeproducent Duc d’O over. Hoeveel het daarvoor betaalt is niet bekend. Dat melden Duitse media.
Duc d’O is vooral bekend van zijn chocoladetruffels, maar stapelde de laatste jaren de verliezen op. Het wordt nu gekocht door Baronie, een chocoladegroep uit Veurne die eigendom is van de Nederlander Fons Walder. Eerder nam het bedrijf ook al het Brugse Kathy Chocolaterie en de Europese consumentenproducten van Barry Callebaut (Stollwerk) over.
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?