In tegenstelling tot vorig jaar, bruiste het in 2018 van de nieuwe concepten. Delhaize brak met het traditionele winkelparcours en pakte uit met een eigen stadsconcept, Carrefour verbeterde zijn hypermarktmodel, Aldi werd in een nieuw jasje gestoken, Franprix deed zijn intrede op de Belgische markt,….en dat is slechts het topje van de ijsberg. Naar goede gewoonte geeft Gondola u een overzicht van de belangrijkste concepten die dit jaar de revue passeerden.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retail van nul af opnieuw leren: hoe Rami Baitiéh Morrisons herlanceerde
300ste editie: "Gondola moet helpen om het heden te begrijpen en de toekomst vorm te geven"
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?