Coca-Cola stopt wegens tegenvallende resultaten met de verkoop van VitaminWater in België. Het drankje is een gigantisch succes in de VS, maar slaat niet aan in ons land.
Omdat de verkoopsdoelstellingen niet gehaald werden, wordt de verkoop van VitaminWater nu stop gezet. Dat bevestigt Coca-Cola in De Tijd. Al bij al zal de frisdrank maar drie jaar op de Belgische markt te verkrijgen geweest zijn. In buurlanden Frankrijk en Nederland slaat het product echter wel aan.
De reden dat de lancering in België niet succesvol was, zou een gebrek aan geloofwaardigheid kunnen zijn. Zoals de naam doet vermoeden, profileert VitaminWater zich als een gezondheidsdrankje (inclusief meerprijs), maar feitelijk bevat het suikers en kleurstoffen.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retail van nul af opnieuw leren: hoe Rami Baitiéh Morrisons herlanceerde
300ste editie: "Gondola moet helpen om het heden te begrijpen en de toekomst vorm te geven"
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?