
- Interview met Cédric Antoine, CEO van Medi-Market: “In 2025 schakelt Medi-Market een versnelling hoger”
- Duurzaamheid: Herbruikbare verpakkingen, een oplossing voor e-commerce?
- Dossiers: bakkerij, chocolade, koeken, snoep, functionele voeding ...
België is, volgens het tweemaandelijkse vakblad Proeftuinnieuws, de grootste producent van diepvriesgroenten in Europa. Ons land exporteert jaarlijks ongeveer 1,2 miljoen ton en heeft daarmee een marktaandeel van 27,6%.
In de rangschikking volgen na België Spanje (490.000 ton), Polen (435.000 ton) en Frankrijk (430.000 ton). In 2011 steeg de Europese productie van diepvriesgroenten met 10%. In België bedroeg de groei 16%. Ook de invoer is met 20% aanzienlijk toegenomen in 2011.
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?