Mont des Anges
Mont des Anges
Dankzij een zeldzame samenwerking tussen Vlaamse en Waalse wijnbouwers werd onlangs BelBul voorgesteld, een nieuw kwaliteitslabel dat Belgische mousserende wijnen in de kijker wil zetten. Dankzij het jaarlijks groeiend volume hebben Belgische bubbels een mooie toekomst en zo zouden ze ook wel eens in de rekken van de retail kunnen belanden.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retailallianties: Slimme strategie of machtsmisbruik
Interview met Veerle De Witte (CEO van Standaard Boekhandel Group): “Een omnichannel klant geeft drie keer zoveel uit als een 100% online klant”
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?