Amper een half jaar na de opening van de Albert Heijn-winkel in de Ghelamco Arena, gaat de Nederlandse retailer een tweede Gentse vestiging openen in de Overpoortstraat. Dat wordt aangegeven op de hekken rond de bouwsite, waar vroeger een studentenrestaurant was. Volgens Het Nieuwsblad zou de nieuwe winkel eind april de deuren openen. Albert Heijn zet duidelijk in op Gent, want eerder was er ook al sprake van een winkel in het Post Plaza-gebouw in het stadscentrum. Albert Heijn heeft de komst van beide vestigingen wel nog niet bevestigd.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retail van nul af opnieuw leren: hoe Rami Baitiéh Morrisons herlanceerde
300ste editie: "Gondola moet helpen om het heden te begrijpen en de toekomst vorm te geven"
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?