Image Factory
Exclusief
Image Factory
De ene dag ontbreekt het aan tijd, de andere aan goesting. Steeds meer Belgen laten de kookpotten staan en kiezen voor kant-en-klare oplossingen. Maar convenience alleen volstaat niet meer: ook smaak, gezondheid én duurzaamheid wegen zwaar door. Retailers spelen daar handig op in, elk met hun eigen recept voor succes.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retailallianties: Slimme strategie of machtsmisbruik
Interview met Veerle De Witte (CEO van Standaard Boekhandel Group): “Een omnichannel klant geeft drie keer zoveel uit als een 100% online klant”
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?