De Nederlandse producent van consumentenartikelen Unilever gaat de komende jaren 5 miljard euro investeren in nieuwe en bestaande fabrieken, in nieuwe technologie en in innovatie. Unilever wil tot 2015 in totaal 30 nieuwe fabrieken bouwen, het gros in opkomende landen. Een van die 30 faciliteiten - een deodorantfabriek - werd gisteren geopend in Mexico. Die investering past volgens Unilever in de ambitie om op lange termijn de omzet te verdubbelen.
Via De TijdRegistreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retail van nul af opnieuw leren: hoe Rami Baitiéh Morrisons herlanceerde
300ste editie: "Gondola moet helpen om het heden te begrijpen en de toekomst vorm te geven"
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?