
- Wie stuit de opmars van low cost-retailers?
- Interviews met Wibra en Primark
- Dossiers: drinks, bier, alcohol(vrij), kaas, zoute snacks ...
Op het terrein tussen het knooppunt van de E19 en de ring van Mechelen zal Mitiska een nieuw baanwinkelcentrum bouwen. FC Mechelen wilde die plek ook voor het nieuwe stadion, maar die bleek te onstabiel voor een stadion van 20.000 plaatsen. Een probleem dat niet geldt voor het commercieel centrum. Vooral omdat het oude stadion ook eigendom is van Mitiska en er een oplossing zou gevonden zijn.
Hoewel de vastgoedpromotor van de stad Mechelen een bouwvergunning kreeg, blijft het project onderworpen aan de opschortende voorwaarde van de bevoegde instanties.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?