Van nu tot 2015 is de Duitse distributiegroep Metro van plan om zo’n 900 banen te schrappen van de huidige 28.000 banen wereldwijd. Deze herstructurering zal voornamelijk de filialen Metro Properties (immobiliën), Metro Systems (IT) en Metro Logistics (logistiek) treffen. Op dit ogenblik is nog niet geweten of er banen geschrapt zullen worden in België. Deze vermindering past in het in mei aangekondigde besparingsplan, dat moet leiden tot een besparing van 100 miljoen euro.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retail van nul af opnieuw leren: hoe Rami Baitiéh Morrisons herlanceerde
300ste editie: "Gondola moet helpen om het heden te begrijpen en de toekomst vorm te geven"
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?