Eind november opent in Overijse de eerste vestiging van Cru, het nieuwe premium winkelconcept van Colruyt Group. Volgens De Morgen zal Cru vanaf begin 2015 ook al te vinden zijn in Gent, Antwerpen en Linkebeek. De krant schrijft dat de gebouwen voor de winkels al aangekocht zijn, maar Colruyt wil het nieuws niet bevestigen.
“We kijken uit naar andere locaties, maar waar en wanneer daar is het nog veel te vroeg voor”, zegt woordvoerder Jan Derom. Colruyt heeft wel van het begin gezegd dat het de bedoeling is om met Cru “gestaag te groeien”. Met hoeveel winkels of wanneer zal afhangen van de evaluatie van de vestiging in Overijse, die een testwinkel is.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retail van nul af opnieuw leren: hoe Rami Baitiéh Morrisons herlanceerde
300ste editie: "Gondola moet helpen om het heden te begrijpen en de toekomst vorm te geven"
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?