Na grondige tests door haar medewerkers, heeft de Colruyt-groep in samenwerking met uitgever Monizze de laatste hand gelegd aan het systeem van elektronische maaltijdcheques. De groep zegt klaar te zijn om het systeem in gebruik te nemen. Het personeel heeft met dit doel een training gevolgd.
In totaal hebben 500 medewerkers van de groep deelgenomen aan de tests, waarbij de voordelen voor deze elektronische cheques duidelijk naar voren zijn gekomen, namelijk het gebruiksgemak en de grotere efficiency. Het geld komt sneller beschikbaar dan bij de papieren cheques. Bij verlies kan deze kaart eenvoudig worden geblokkeerd. De winkelier hoeft de cheques niet meer te controleren of te tellen. Toch gelooft Colruyt dat het systeem nog verder verbeterd kan worden. De proeven hebben bijvoorbeeld aangetoond dat de houders bij betaling vaak niet hun beschikbare saldo kennen.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retail van nul af opnieuw leren: hoe Rami Baitiéh Morrisons herlanceerde
300ste editie: "Gondola moet helpen om het heden te begrijpen en de toekomst vorm te geven"
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?