
- Interview met Philippe Weiler (hoofd duurzaamheid Lidl Belux) en Nicolas Lambert (Fairtrade Belgium)
-
Fotoreportage: SPAR Lambrechts Helchteren
-
Dossiers: etnische producten, bake-off, koeken, snoep en chocolade
Om geluidsoverlast te beperken, gaan Delhaize en Colruyt binnenkort stillere vrachtwagens uittesten en de leveringsschema’s wijzigen. Dat schrijft L’Echo.
De twee retailers lanceren daarvoor in de komende twee weken een proefproject, dat ondersteund wordt door het Waalse Gewest en Comeos. Ze willen het lawaai van de leveringen beperken en zo voor meer rust zorgen voor de buren van de supermarkten. In Brussel staat een gelijkaardig project gepland. De leveringen moeten plaatsvinden tussen 5 en 7 uur ’s morgens en tussen 18 en 23 uur 's nachts om de geluidshinder te verminderen en files te vermijden. De test gaat van start in zes Waalse steden aangewezen : Namen, Charleroi, Luik, Waver, Doornik en Bouillon. Na drie maanden volgt een evaluatie.
Fotoreportage: SPAR Lambrechts Helchteren
Dossiers: etnische producten, bake-off, koeken, snoep en chocolade
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?