Kluwer Summer Semiars

Actualiteit

Donderdag 05 juli 2012

Ahold stelt bol.com open voor elke onderneming

Ahold stelt bol.com open voor elke onderneming

retailBol.com opent de online winkel voor alle ondernemers die ingeschreven zijn bij de Nederlandse Kamer van Koophandel en over een BTW-nummer beschikken. Bedrijven en kleinhandelaars krijgen zo toegang tot 3,5 miljoen potentiële klanten. Dit is de eerste grote stap die Ahold heeft ondernomen sinds de overname van de online verkoopsite.

Volgens Ahold zal dit systeem klanten van de site niet alleen een grotere keus, maar ook een betere service, beschikbaarheid en prijs bieden. De groep verwacht dat binnen enkele maanden zo'n 25.000 nieuwe producten aangeboden zullen worden.

"We willen onze klanten op elk moment de grootst mogelijke keuze bieden. Vanaf vandaag kunnen klanten hier terecht voor gespecialiseerde producten die tot nu toe niet verkrijgbaar waren op bol.com", zegt het persbericht van de groep.

news door Studio

Sleutelwoorden  

 bol, ahold

Link url   
Forward dit news
   
   
Bericht*
   
 

Gondola Communities



Webform
Email
Voornaam
Achternaam
Bedrijf
Geslacht





De laatste lancering

Kwatta minikookboekje

Woensdag 15 mei 2013

Kwatta minikookboekje

Reclame spot